تبریز، شهرک صنعتی غرب تبریز   ▐ ۳۲۴۵۹۴۶۵ - ۰۴۱
مرکز تخصصی طراحی و ساخت قالب های PVC ، UPVC و PP

آشنایی با گروه صنعتی گشتاور صنعت تبریز

قالب‌سازی نه فقط یک صنعت مستقل، بلکه موتور پیشران بسیاری از صنایع مهم کشور برای ادامه تولید و حمایت از تولیدگران محسوب شده و در نهایت باعث افزایش و رونق تولید می‌شود. گروه صنعتی گشتاور صنعت تبریز نیز بر اساس نیاز مبرم صنایع مختلف کشور، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی شهید رجایی برای ساخت قالب های مختلف آغاز کرده و هم اکنون فعالیت خود را در شهرک صنعتی غرب تبریز ادامه می دهد.
گروه صنعتی گشتاور صنعت تبریز در حال حاضر و پس از ۲ دهه فعالیت مستمر، در زمینه طراحی و ساخت قالب‌های مختلف از جمله اتصالات لوله سفید P.P، اتصالات چسبی فاضلاب P.V.C، اتصالات آبیاری P.E ، اتصالات پوش‌فیت فاضلابی P.P، اتصالات پوش‌فیت فاضلابی P.V.C ، قالب‌های دایکاست برای قطعات خودرو و مصالح ساختمانی و ساخت ابزار و ماشین‌آلات مخصوص جهت تولید قطعات خودرو و مصالح ساختمانی فعالیت دارد.

دانش فنی بالا برای تولید محصول با کیفیت
بهره گیری از توان متخصصان داخلی، دانش به روز و بر مبنای استانداردهای معتبر جهانی، تجربه بالا در حوزه کاری و استفاده از ماشین‌آلات کاملا به روز متمایز‌کننده محصولات و خدمات گروه صنعتی گشتاور صنعت تبریز نسبت به رقبای داخلی و خارجی است. ارتباط مستمر با شرکت های دانش‌بنیان و مراکز علمی و تحقیقاتی کشور نیز باعث شده است که این گروه صنعتی مجهز به توان علمی بالایی برای ارائه خدمات و محصولات شود.
این گروه صنعتی، همچنین به عنوان مشاور تولید از زمان احداث کارخانه صنعتی تا خرید ماشین‌آلات و ساخت قالب‌های مورد نیاز در کنار مشتریان خود بوده و در ادامه نیز به پشتیبانی فنی خود ادامه می‌دهد.
خدمات تخصصی گشتاور صنعت تبریز باعث شده است که صنعتگران ایرانی با اطمینان خاطر از کیفیت بالای خدمات و محصولات این واحد صنعتی از مراجعه به شرکت‌های خارجی بی‌نیاز شوند. خودکفایی صنعتی در تهیه انواع قالب، تنها یکی از ره آوردهای فعالیت گروه صنعتی بوده و باعث قطع وابستگی به خارج و جلوگیری از خروج ارز از کشور شده است.

کمیت در کنار کیفیت، رمز موفقیت گشتاور صنعت تبریز
گروه گشتاور صنعت تبریز در طول فعالیت خود بالغ بر ۱۰۰۰ ست قالب طراحی کرده و پس از ساخت به تولیدکنندگان و صنعتگران ایرانی تقدیم کرده است. این مجموعه با بهره گیری از توان تیم طراحی و همچنین الگوبرداری از سیستم ساخت قالب‌های آلمانی توانسته است قالب‌هایی با کیفیت بالا و قابل رقابت با کشورهای اروپایی را تحویل تولیدکنندگان کشور دهد. بیشتر قالب های طراحی شده توسط این گروه صنعتی، سالهاست که در صنایع مختلف کشور در مرحله تولید انبوه قطعات مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ظرفیت تولید ماهیانه کارخانه سالانه بیش از ۱۲۰ ست قالب است که نتیجه فعالیت مستمر و رو به رشد این گروه صنعتی با متخصصان جوان و تحصیل کرده در طول دهه های گذشته محسوب می شود.
این شرکت در فازهای توسعه‌ای خود نیز به اهدافی چون توسعه فضای سالن ماشینکاری، افزایش نیروی کار متخصص، خرید تجهیزات پیشرفته طراحی، ایجاد امکانات تست و تولید قطعه نمونه مشتری و ایجاد فضای آموزشی برای مشتریان برای آشنایی با نحوه سرویس و نگهداری قالب،می‌اندیشد.

گشتاور صنعت تبریز، مورد اعتماد صنعتگران داخلی و خارجی
خدمات تخصصی گشتاور صنعت تبریز باعث شده است که صنعتگران ایرانی با اطمینان خاطر از کیفیت بالای خدمات و محصولات این واحد صنعتی از مراجعه به شرکت‌های خارجی بی‌نیاز شوند. خودکفایی صنعتی در تهیه انواع قالب، تنها یکی از ره آوردهای فعالیت گروه صنعتی بوده و باعث قطع وابستگی به خارج و جلوگیری از خروج ارز از کشور شده است.
فعالیت در حوزه‌های خاص و تخصصی طراحی قالب، باعث شده است تا این شرکت مسیر توسعه‌ای خود را به سرعت طی کرده و هم‌اکنون با نزدیک به دو دهه تجربه، خدمات خود را علاوه بر بازار داخلی در سراسر ایران، به دیگر کشورهای جهان از جمله کشورهای همسایه نیز گسترش دهد.

حمایت از صنایع برای نیل به مقاصد اقتصاد مقاومتی
خط مشی گروه صنعتی گشتاور صنعت تبریز، حمایت از صنایع مختلف کشور با طراحی و بازطراحی قالب‌ها، تولید قالب‌های با کیفیت برای قطع وابستگی‌ها و خروج ارز از کشور بوده و تلاش مستمر برای حمایت از تولید ملی و نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی از افتخارات این گروه صنعتی است.